ZAPROSZENIE Rodzinne czytanie na deptaku w Szczecinku

ZAPROSZENIE Rodzinne czytanie na deptaku w Szczecinku

rodzinne czytanie w szczecinkuDnia 11 maja 2017r. nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczecinku Jolanta Fabiszak oraz Renata Masznicz wraz z rodzicami uczniów klasy II b i grupy dzieci ze świetlicy szkolnej oraz przy współpracy SAPiK w Szczecinku już po raz drugi organizują akcję pt. „Rodzinne czytanie”, podczas której czytane będą fragmenty książek pani Elżbiety Zubrzyckiej pt. „O zajączku Filipie, który ze strachu dokonał wielkich czynów” oraz  „Filip i bociany”. W trakcie imprezy odbędzie się spotkanie z autorką książek oraz zajęcia plastyczne i wystawa prac.
Autorka to wybitna terapeutka, psycholog, wieloletni pracownik naukowy na Uniwersytecie Gdańskim, założycielka Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego. Jej książki są pełne wartości wychowawczych. Opowiadają o wielkim strachu, przyjaźni, odwadze i zrozumieniu oraz uczą, jak radzić sobie z problemami współczesnego świata.
Organizatorzy zachęcają wszystkich mieszkańców Szczecinka do czynnego włączenia się w akcję rodzinnego czytania i zapraszają w czwartek 11 maja 2017r. o godz. 16.30 na deptak naprzeciw Centrum Informacji Turystycznej i Galerii Hosso.
W przeddzień imprezy tj. 10 maja 2017r. o godz. 16.30 odbędzie się autorskie spotkanie z panią dr Elżbietą Zubrzycką w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczecinku z wykładem na temat złości i radzenia sobie z nią.

źródło: http://iszczecinek.pl/wydarzenia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.