CODZIENNOŚĆ MA KOLOR NIEBA

CODZIENNOŚĆ MA KOLOR NIEBA

codziennośćW natłoku codziennych spraw zdarza się, że nie mamy chwili, aby pomyśleć o sobie. Funkcjonujemy niczym roboty zaprogramowane na tryb — dom, praca, zakupy, przygotowanie posiłków, krótki sen i następnego dnia od nowa. Zajmujemy się wszystkim i wszystkimi, ale gdzie jesteśmy my — kobiety. Trzeba jednak w pewnego dnia powiedzieć STOP i zostawić na chwilę swoją codzienność. I właśnie 7 listopada panie z Elbląga tak zrobiły. Zostawiły swoją codzienność i przyszły na spotkanie zatytułowane „Codzienność ma kolor nieba. Myślę, że wiele z nich idąc na to spotkanie, miała przed oczami obraz burzowego a czasem wręcz gradowego nieba.
Miałam przed sobą dość trudne zadanie, jednak postanowiłam przybyłe Panie zmotywować do ćwiczeń ukierunkowujących na pozytywne myślenie o sobie, jak i o innych. Starałam się również przekazać jak najwięcej informacji z zakresu budowania własnej wartości. Mam nadzieję, że Panie wróciły do domów z większą wiarą w siebie i przekonaniem, że są wspaniałymi i wyjątkowymi osobami.
Dziękuję organizatorom – Fundacji Kierunek Rodzina za zaproszenie i przybyłym paniom za przybycie i wysłuchanie wykładu.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.